Kontakt z galerią
od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00
Pełne dane kontaktowe
14dni na zwrot
darmowa
dostawa
Promocja
Filtrowanie
Kategoria/technikanie wybrano
Tematykanie wybrano
Obrazy na prezentnie wybrano
Cenanie wybrano
Szerokośćnie wybrano
Wysokośćnie wybrano
Kolor obrazunie wybrano
Kierunki w sztucenie wybrano
Sortowaniedomyślnie
wyczyść filtry
Filtruj
Zobacz kategorie

Rynek Sztuki - 154 Aukcja Dzieł Sztuki w Łodzi

Dom Aukcyjny RYNEK SZTUKI zaprasza:

154 Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia 2012r.
niedziela, godz. 12.00

zobacz katalog aukcji

Miejsce aukcji:
Sala aukcyjna Rynku Sztuki
Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza), I piętro

FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)
Po trzydziestu latach (2001)
sygn. dat. na odwrociu, akryl, płótno, 116x89 cm