Kontakt z galerią
od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00
Pełne dane kontaktowe
14dni na zwrot
darmowa
dostawa
Promocja
Filtrowanie
Kategoria/technikanie wybrano
Tematykanie wybrano
Obrazy na prezentnie wybrano
Cenanie wybrano
Szerokośćnie wybrano
Wysokośćnie wybrano
Kolor obrazunie wybrano
Kierunki w sztucenie wybrano
Sortowaniedomyślnie
wyczyść filtry
Filtruj
Zobacz kategorie

111 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego w Domu Aukcyjnym Ostoja

111 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego
21 kwietnia 2012, godz. 17:00

 zobacz katalog >>

Miejsce aukcji:
Dom Aukcyjny OSTOYA
ul. Gen. J. Zajączka 8
01-518 Warszawa
tel.: 022 839 24 06

obok:

HOFMAN Wlastimil (1881 Karlino k. Pragi - 1970 Szklarska Poręba)
U KRESU, TRYPTYK, 1917
Olej, płótno, 20 x 20, 21,5 x 23, 20 x 20 cm; Sygnowany na prawej kwaterze p.g.: 1917 | Vlastimil Hofmann